KURUMSAL
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

DEVAMI

Anasayfa > Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Doğru Analiz

Kurumsal danışmanlık hizmetimizde firmanızın beklentilerini iyi anlamak, özüne inmek ve çözüm üretmek için gerekli verileri topluyor ve elde edilen bilgiler ışığında yeni çalışma, stratejiler geliştiriyoruz.

Doğru Uygulama

Firmanızın müşteri profili, alışkanlıkları, beklentileri, konum ve bölge bilgileri gibi tüm ihtiyaçlarını özel analizler ve raporlama ile yeni çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi teknolojileri ve internet ile neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? İşletmenizi bu alanda hangi imkanlarla donatabileceğinizi bilmiyor veya bundan emin değilseniz bize ulaşın. Kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında size varlığından dahi haberdar olmadığınız çözümleri sunarak, iş akışınızın çağın gerekliliklerine uygun hale gelmesini sağlayalım. Dilerseniz sizin için işletmenizin tüm bilgi teknolojisi kurulum ve işletme uygulamalarını devralabilir, sizi bu alanda da ciddi bir operasyonel yükten kurtarabiliriz. Bilgi teknolojileri birimi oluşturmak ve bu birimin sağlıklı biçimde çalışmasını sağlamak için bu birimin iş ve işlemlerini iyi biliyor olmalı ve denetimini yapabiliyor olmalısınız. Ayrıca bu bir mesaidir ki, buna harcayacağınız değerli vaktinizi esas işlerinize ayırabilirsiniz.

Biz size Kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında, tepeden tırnağa kapsamlı çözümleri sunuyor ve bu fonksiyonun sizin için bir yük değil, kolaylaştırıcı unsur haline gelmesini sağlıyoruz. Bünyenizde bir bilgi teknolojisi ekibi varsa, bu ekiplerle entegre çalışabiliyor ya da izin bize vereceğiniz yetki ile tüm bu iş ve işlemleri sürdürebiliyoruz.

Modern Çağı Yakalayın

Modern çağın teknoloji araçlarını kullanma noktasında rakipleriniz çok harekete geçti bile. Siz de onarlın gerisinde kalmamak için hemen profesyonel çözümlerle tanışın. Çağın en önemli maliyet unsuru olan zamanı en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlayan teknoloji ekipmanları ile tanışın ve henüz pek çok kimsenin kullanmadığı çözümleri şimdi kullanmaya başlayın. Biz Kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında, işletmenizi kendi işletmemiz gibi ele alıyor ve tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için projeler geliştiriyoruz. Bu sayede uygulamadaki ihtiyacınızı çok daha hızlı ve ekonomik biçimde karşılayabilmeniz mümkün oluyor. Devasa kurumsal firmalardan mütevazi işletmelere kadar her boyuttaki kurumsal yapıya hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Çağı yakalamak için tek yapmanız gereken, hemen harekete geçmek ve bizimle tanışmak olacaktır.

Teknoloji Araçları ile İşinizi Geliştiriyoruz

Daha çok sürüme daha kolay biçimde erişmek istemez misiniz? Kapsamlı web siteleri ve mobil uygulamalar ile dijital pazarlama araçlarını en iyi şekilde kullanmak marjinal faydalar elde etmenizi sağlayabilir. İşletmenizin tüm ön muhasebe araçlarını tek bir yazılımda toplayıp, dünyanın neresinde olursanız olun, anlık olarak operasyonları takip edebilir, dilerseniz müşteri ilişkileri yönetiminden personel yönetimine kadar tüm birimlerdeki faaliyetleri kontrol edebilirsiniz.

Müşterilerinize dijital kanallardan sizinle anlık iletişim kurma olanağı sunabilir, tüm işlemlerinizi dijital boyutta sürdürebilirsiniz. İşletmenizin bu ayki mevcut durumu, siz başka bir yerdeyken birkaç tuşlama ile kolayca görebilmek istemez misiniz? Bu ve daha fazlasına Kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında bizim aracılığımızla kolayca erişebilirsiniz.

Kurumsal Veri Güvenliği Hizmetleri

İşletmenize ait bilgi ver belgelerin hassas biçimde korunmasına yönelik uygulamaları da, sizin için Kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında geliştiriyoruz. Ağ kurulumunda veya sonradan sunacağımız eklentiler ile verilerinizin en güvenli biçimde saklanmasını, bununla birlikte sürekli sizin kullanımınıza açık halde kalmasını sağlayabiliyoruz. Yerel bilgisayarlarınızda veri saklamak yerine, çok daha güvenli ve her yerden erişilebilir kaynaklarda veri saklamak ve kullanmak çok daha efektif bir çözüm olarak sizlere sunulmaktadır. Dünyada genel yaklaşım günümüzde bu şekildedir.

KVKK Çözümleri ve ISO 27001 Danışmanlık Hizmetleri

Konusunda uzman ekibimiz ve hukuk danışmanlarımızla beraber ISO27001 ve KVKK Uyum Danışmanlığı, VERBİS Kayıt Danışmanlığı kapsamında firma içi tüm gereklilikleri tespit edip, ilgili açıkları firmalara rapor eden uzman ekibimiz ile tüm süreçlerinizin yönetilmesi aşamasında K2B Bilgi Teknolojileri olarak hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Ağlar

Firmamız, her boyutta yerel ağ çözümlerini güvenli biçimde çalışır hale getirebilmektedir. İsterseniz kapalı ağınızı, isterseniz internet ağınızı kullanarak, kablolu veya kablosuz yerel ağlar kurabilir, işletme yazılımlarının tüm kullanıcılarla entegre olmasını sağlayabilirsiniz. Saha personelinin iş ve işlemlerinden, teknik servis personelinin veya müşteri ilişkileri personellerinin iş ve işlemlerine kadar tüm süreçlere hakim olabilir, anlık olarak süreçleri yönetebilirsiniz. Üstelik sahip olacağınız güvenlik çözümleri sayesinde, verilerinizin üçüncü şahıslar tarafından erişilemez olması da sağlanır.

İş Sürekliliğini Sağlayın

İş sürekliliği hemen her işletme için hayati bir fonksiyondur. Biz sizin için sunduğumuz tüm hizmetleri, felaket durumlarına karşı önceden organize ediyor ve olağan dışı hallerde ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sizlere sunuyoruz. Bu sayede iş akışınız kesintiye uğramadan faaliyetlerinizi sürdürebiliyorsunuz. Felaket çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bu linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

Size Ne Gerekli İse Onu Sunuyoruz

Kurumsal danışmanlık hizmetleri, sadece belirtilen uygulamaları kapsamaz. Bizim bu hizmetimiz inovasyon prensipleri çerçevesinde size sunulur ve günün imkanlarının sınırsız biçimde size sunulmasını kapsar. Biz hizmetlerimize hiçbir sınır koymuyor ve geliştirilebilir çözümler olarak size sunuyoruz. Gelecekte gerçekleşecek gelişmeleri anlık olarak size arz ediyor ve talep etmeniz halinde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Bizimle şimdi iletişime geçerek Kurumsal danışmanlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiyi uzman ekibimizden alabilirsiniz. Biz bilgi teknolojilerinin her alanında gelişmiş ve geliştirilebilir çözümleri sizlere sunabilmek için sürekli çalışıyor ve ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılıyor olacağız.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çözüm ortaklarımızdan bazıları;

İLETİŞİM

Telefon+90 212 593 21 44 (pbx)

E-mailinfo@k2b.com.tr

Kurumsal Destekdestek@k2b.com.tr

Satışsatis@k2b.com.tr

İLETİŞİM FORMU> Tanıtım Kataloğumuz

Adres

K2B Bilgisayar Elektrik
Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Turgut Özal Mh.
Tonguçbaba Cd.
Torium Evleri No:21
D:32 Esenyurt
İSTANBUL