HAKKIMIZDA

Mottomuz “Mutlu Müşteriler”
Rekabetin çok yoğun yaşandığı günümüzde şirketlerin,
kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı, düşük maliyetli
ve esnek bilgi teknolojileridir.

DEVAMI

Anasayfa > Hakkımızda

Teknoloji hayatımızın her alanında yer alıyor ve alıştığımız tüm sistemler değişiyor. Buna şirketinizde kullandığınız sistemler de dahil. Günümüzde birçok firma online dünyada iş yapıyor. Sistemlerinizin ve verilerinizin online ortamda korunması büyük önem taşıyor. İşte bu noktada sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunmak için yanınızdayız.

2002 yılında kurulan şirketimiz, kurumsal çözümler ve hizmetler sayesinde tüm sistem ve teknolojilerinizi günümüzdeki rekabet şartlarına uyumlu hale getiriyor. Sıfırdan sistem kurmaya ek olarak güvenlik, bulut çözümleri ve barındırma hizmetlerimizle kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı dikkatli bir şekilde değerlendirerek sizin için en uygun projeyi tasarlıyor. Ayrıca kurulum sonrası destek hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Rakiplerinize fark atarak teknoloji odaklı bir işletmeye dönüşmek için ilk adımı atın.

Misyonİlk amacımız müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde anlayarak teknoloji altyapılarını güçlendirmek. Teknoloji şirketi olarak kurumsal çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte baştan sonra detaylı inceleme gerçekleştirerek, kurumsal altyapılar için en uygun tasarımları gerçekleştiriyoruz. Teknoloji altyapısı ve çalışan ara yüzünün uyumunu sağlayarak kolay kullanımlı ve işlevsel çözümler sunuyoruz.

VizyonBilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, değişen dünyanın değişen koşullarına uyum sağlamanıza yardımcı olmak için çalışıyor. Teknoloji bir çok alanı değiştirdi. Artık veri saklama, kurum içi iletişim altyapısı kurma ya da şirket içi yazılım çözümlerinde çevik, değişimlere adapte olabilen ve kullanıcı dostu çözümler isteniyor. Biz de size tüm bu özellikleri barındıran çözümler sunmak için çalışmaya devam diyoruz.

Temel Değerlerimiz ➢ Müşteri Memnuniyeti
Öncelikli hedefimiz yüksek müşteri memnuniyeti. Bu nedenle müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayacak ve hatta beklentileri aşacak çözümler sunuyoruz.
➢ Kapsamlı Çözüm
Süreci kademeli olarak alıyor ve her kademe için uygun çözümleri geliştiriyoruz. Böylece baştan sonra kapsamlı çözümler üretiyoruz.
➢ Kesintisiz Destek
Uygulama sonrasında kurduğumuz sistemi izliyor, kullanıcı geri bildirimlerine göre gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.
➢ Deneyimli Ekip
Bilgi teknolojileri alanında deneyimli ekibimiz, uzman kişiler ve son teknoloji uygulamalarla çağa ayak uydurmanıza yardımcı oluyor.
➢ Yüksek Kalite
Sunduğumuz tüm çözümler evrensel ve yüksek kaliteli sonuçlar üretiyor. Çözümlerimiz sayesinde piyasada bulunan en iyi ve en güncel uygulamalara sahip olabilirsiniz.

REFERANSLAR

Bizimle çalışmayı tercih eden firmalardan bazıları

İLETİŞİM

Telefon+90 212 593 21 44 (pbx)

E-mailinfo@k2b.com.tr

Kurumsal Destekdestek@k2b.com.tr

Satışsatis@k2b.com.tr

İLETİŞİM FORMU> Tanıtım Kataloğumuz

Adres

K2B Bilgisayar Elektrik
Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Turgut Özal Mh.
Tonguçbaba Cd.
Torium Evleri No:21
D:32 Esenyurt
İSTANBUL